24 Haziran 2010 Perşembe

Bugüne özel..

24 Haziran 2010 Perşembe
Hayatta her an her şey olabiliyor. Kendinle ilgili bir hikaye anlatmaya başladığın zaman hop bir başkası hemen kendisinden bahsedip 'benim de hayatım senin sandığın kadar güzel değil' diye başlıyor yakınmaya.. E, elinde de bir adet mendil mevcutsa arkadaşınla onu paylaşmaya razı oluyorsun bir şekilde.. Mükemmelliyetçi olmam kadar çok çekmedim hiçbir şeyden. Bu özelliğimi saklamak için popomu yırtsam da yine bir yerden zortluyor ve beni kara bir deliğin içine mahkum etmesini biliyor sağolsun. Hata yapmadan hayat geçer mi?? E, tabii ki de geçmez. Ama sen gel de onu benim karakterime anlat, onu bir güzel yont. Aslında şu anda baya bir iyi durumdayım. Hani bile bile hata yapıp sonra da onu nasıl düzelteceğimin hesaplarını, hata yapmadan önce hesaplasam da(neyse bu kısımları çok kurcalamayalım:p). Artık kendimi aşmış durumdayım (hani deli psikopat çok... Ama benim kimseye zararım yok. Ben daha çok öyle eğlencelik kıvamda bir tipim işte. Koyun odanın bir köşesine kendi halime bırakın beni. Bir süre sonra bana 'ne yapmaya çalışıyor bu acaba??' deyip de kahkalara boğulmanızın garantisini verebilirim:p)
Gelelim sadede.. Bu hayatta imkansız olabilecek bir şey olduğunu sanmıyorum. Hani zamanı gelir hepimiz diplerde sürünürüz ama yeter ki duruşunu kaybetme hayattaki.. Her şey aynı olsa da sıkılırsın.. Her şey farklı olsa da sıkılırsın.. İnsanoğlunu memnun etmek de çok zor.. :)) Bir de zaman çok çabuk akıp gidiyor ya.. Genç olmayacaksınız bir daha. (Hani böle anı yaşamak adına bokunu çıkaranları da anlamam. Kendini sığ sefil bir yaratık yapmanın bir alemi de yok da işte..neyse.)
İki adet şarkım var benim için günün anlam ve önemini ifade edecek..

1. Maria Taylor - Time Lapse Lifeline


 "Oh we dream a life. And it's just like, just like that, just like that, it's done.."


2. Daniel Merriweather - Impossible
"There ain't nothing, nothing, nothing impossible for your love.."


** Canım şu anda bir de Bonus Track yapmak istedi. Buyrun bakalım..

3. The Whitest Boy Alive - Intentions"but is it better to say nothing than say something wrong? when you only want someone, when someone is gone.."


0 fikrim var:

 
◄Design by Pocket